Gdzie bezpiecznie ulokować pieniądze za granicą
31.05.2019

GDZIE INWESTOWAĆ PIENIĄDZE

Gdzie ulokować pieniądze? Jak i gdzie inwestować w tej chwili? Gdzie najbezpieczniej ulokować swoje pieniądze za granicą? Oczywiści w Hiszpanii.
Kraj Cervantesa od dziesiątek lat stanowi “heaven” do bezpiecznej lokaty kapitału z dala od Twojego miejsca zamieszkania i fiskalnej rezydencji.

Gdzie inwestować gotówkę pieniądze w co inwestować

Gdzie inwestować gotówkę pieniądze w co inwestować

A zakup nieruchomości to doskonała lokata kapitału dla każdego kto obraca sporą gotówką. Jeżeli szukasz dobrych i bezpiecznych miejsc do inwestycji w Europie, to na pewno doskonale wiesz że Hiszpania należy do krajów gdzie mnóstwo pieniędzy inwestują obcokrajowcy. Zakup nieruchomości zagranicznej to jedna z takich opcji.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE ALBO INWESTYCJA

Jeżeli chcesz oszczędzać pieniądze na koncie bankowym w Hiszpanii to również taką opcję można wziąć pod uwagę. Choć inflacja i słabo oprocentowane lokaty bankowe, jak zresztą wszędzie teraz na świecie, mogą zniechęcić niektórych. Ale jeżeli chcesz otworzyć konto w banku w Hiszpanii pomożemy Ci to zrobić na miejscu po przyjeździe. Jeżeli masz gotówkę i nie do końca wiesz co z nią zrobić (he he he) też doradzimy Ci jak korzystnie i bezpiecznie zainwestować.
Choć wszystkie transakcje gotówkowe w Hiszpanii powyżej 10 tysięcy euro są monitorowane. Przy wpłacie większej ilości gotówki do banku należy się nas poradzić.

Zainteresuje Cię także: luksusowe nieruchomości w Hiszpanii