Nowe wille w Benahavis
1.000.000
Ref: HM223
Typ nieruchomości
Willa
Sypialnie
Sypialnie: 5
Łazienki
Łazienki: 5
Metraż
Metraż: 200 m²
Taras
Taras: 5 m²
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Nowe wille w Benahavis na sprzedaż Oddanie tego projektu przewidziane jest na styczeń 2020r. Ultra luksusowa urbanizacja będzie składała się z 13 willi na działce o powierzchni 5.000m2. Na urbanizacji mają się znaleźć baseny, roślinność śródziemnomorska, wspaniale zagospodarowane tereny do wspólnego użytku dla mieszkańców tej ekskluzywnej posiadłości.
Każda z willi będzie posiadała 5 sypialni, 4 łazienki. Salon połączony z kuchnią, taras, basen prywatny, ogród prywatny. Pełne wyposażenie kuchni w cenie sprzedaży. Dokładna specyfikacja każdej z willi do wglądu na miejscu po obejrzeniu nieruchomości.
Solarium, jacuzzi, podgrzewane podłogi, klimatyzacja z nadmuchem ciepłym i zimnym, winda, garaż.
Zachęcam do kontaktu. Zdjęcia w ofercie to tylko wizualizacja. Miejsce jest przepiękne. Wspaniałe widoki, mnóstwo zieleni.

Pełne plany każdej z willi są do wglądu w biurze dewelopera. Jest możliwość zmiany poszczególnych pomieszczeń i układu/rozmieszczenia poszczególnych pokoi.
Jest możliwość wybrania lepszego standardu kuchni, płytek, podłóg, itp.
Są to nieruchomości we wspaniałej lokalizacji i zakup tego domu polecam szczególnie dla osób które planują przeprowadzić się na stałe na Costa del Sol.

  • Parking2
LOKALIZACJA
Lokalizacja BENAHAVIS
UDOSTĘPNIJ


    WYŚLIJ ZAPYTANIE

    Administratorem danych osobowych jest: HOME MARBELLA