O nas

HOME MARBELLA

W Hiszpanii mieszkam od 1999r. Wierzyć albo nie, ale w 2019 minęło równe 20 lat. To mnóstwo czasu, ale Hiszpania to jeden z najwspanialszych krajów do życia na świecie.
 Tym więcej podróżuję po różnych krajach świata, tym bardziej jestem o tym przekonany. Hiszpania to doskonały wybór na osiedlenie się w pięknym kraju. A Andaluzja jest najlepsza na zamieszkanie w Hiszpanii.

MIESZKAĆ W ANDALUZJI

Hiszpańska Andaluzja to fascynujący i piękny region pod każdym względem. Dlatego tak warto tutaj zamieszkać lub zainwestować w dom wakacyjny nad Morzem Śródziemnym. Warto kupić tutaj nieruchomość i spędzać na Costa del Sol jak najwięcej czasu w ciągu roku. Nie tylko przyjeżdżać tutaj na wakacje.

Obserwuję jak z biegiem lat coraz więcej osób z Polski (i nie tylko) zakochuje się w tutejszym klimacie, andaluzyjskiej kuchni i hiszpańskim stylu życia. To po prostu ogromny przywilej mieszkać w Marbella na Costa del Sol.

Ale przede wszystkim warto tutaj zainwestować w dom lub mieszkanie i jestem tutaj aby pomóc Tobie w najlepszej inwestycji na Costa del Sol w Andaluzji.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Na naszym pierwszym spotkaniu omówimy czego oczekujesz od Costa del Sol. Postaram się pokazać Tobie nie tylko nieruchomości w ofercie, ale także pokazać tutejszy styl życia.
Pokazać co Andaluzja i Marbella ma do zaoferowania najlepszego.

DYSKRECJA I PRYWATNOŚĆ

W dzisiejszych czasach błyskawicznego przepływu informacji, zachowanie dyskrecji i poszanowanie Waszej prywatności stawiam na pierwszym miejscu.

Część moich klientów bardzo pragnie zachować 100% anonimowość i to w moich serwisach z pewnością znajdziesz. 
Natomiast część kupujących pragnie pochwalić się przed całym światem że kupiła nieruchomość na Costa del Sol w Hiszpanii.
Znacie to powiedzenie? Co wydarzyło się w Vegas ….. zostaje w Vegas … Niech tak zostanie.

GODZINY PRACY

W praktyce pokazuję nieruchomości od 10.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku. Także w soboty. Jednak mam świadomość tego iż pokonujecie ponad 3.500 km z Polski na Costa del Sol. Czas w Hiszpanii trzeba wykorzystać do maksimum i zobaczyć jak najwięcej domów i apartamentów w Waszym budżecie.


Staram się zawsze dostosować do moich klientów i często oglądamy nieruchomości również w sobotę i niedzielę.
Wszystko zaczyna się od naszego spotkania na miejscu w Marbella i omówienia naszego planu działania na najbliższe dni.


WYŚLIJ ZAPYTANIE

Administratorem danych osobowych jest: HOME MARBELLA

NEWSLETTER

Proszę czekać...

Dziękujemy za rejestrację!


OSTATNIO NA BLOGU