Opieka nad nieruchomością w Hiszpanii
13.05.2019

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIĄ W HISZPANII

Zakup nieruchomości w Hiszpanii, bez cienia wątpliwości, pociąga za sobą kolejny etap – czyli opiekę nad zakupioną nieruchomością. Czyli property managment service. Zaraz po zakupie domu lub mieszkania w Hiszpanii staniemy przed tą ważką kwestią.
Na pewno nie będzie z tym problemów na Costa del Sol. Nasze wybrzeże, oprócz mnóstwa agencji nieruchomości, jest także „usłane” wszelkimi agencjami i firmami zajmującymi się zarządzaniem nieruchomości.
Firmami zajmującymi się opieką nad nieruchomością i jej zarządzaniem podczas Waszej nieobecności w Hiszpanii.

Zarządzanie nieruchomością w Hiszpanii

Zarządzanie nieruchomością w Hiszpanii

Sztuką jest tylko, znaleźć tę dobrą agencję i dobrą firmę, która będzie solidnie się zajmowała i opiekowała Twoim domem, willą lub mieszkaniem w Hiszpanii.

REKOMENDACJA OD HOME MARBELLA

Zaraz po zakupie polecimy Ci solidną firmę typu „property managment” z którą współpracujemy od wielu lat w zakresie opieki nad nieruchomością dla właścicieli domów i mieszkań w Hiszpanii na Costa del Sol.

Warto też samemu poszukać takiej agencji lub firmy.
Jeżeli radzisz sobie z angielskim, nie bezie problemu ze znalezieniem nawet angielskojęzycznej firmy zajmującej się serwisowaniem apartamentów i domów na Costa del Sol.
Także istnieje sporo firm i agencji hiszpańskich zajmujących się tym tematem.
Szukasz takiej formy w Hiszpanii? Napisz do Home Marbella

ILE KOSZTUJE OPIEKA NAD NIERUCHOMOŚCIĄ W HISZPANII

Ile kosztuje opieka nad nieruchomością w Hiszpanii? Zwykle co do cen – to firma taka przedstawi Ci ofertę, oraz cennik takich usług.
W różnych firmach jest to bardzo różnie, dlatego warto dobrze poszukać i znaleźć agencję która będzie odpowiadała Twoim potrzebom w zakresie opieki nad nieruchomością.

Zanim zgłosisz się do takiej firmy musisz ustalić co chcesz zrobić ze swoim domem lub apartamentem. Czy chcesz go wynajmować wakacyjnie i przyjeżdżać od czasu do czasu na Costa del Sol. Czy też chcesz aby opiekowano się Twoją nieruchomościa podczas Twojej nieobecności w Hiszpanii. Np. odbierano korespondencję ze skrzynki pocztowej, wietrzono mieszkanie i pomieszczenia w domu, spuszczano wodę w ubikacji, i tym podobne rzeczy.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI NA WAKACJE

Jeżeli zamierzasz wynajmować swoją hiszpańską nieruchomość na wakacje, czyli na krótkie terminy, tu już inna sprawa i innego rodzaju usługi związane z zarządzaniem nieruchomości w Hiszpanii.
W Home Marbella doradzimy z jaką firmą nawiązać współpracę w zakresie wynajmu i obsługi domów i apartamentów wakacyjnych w Hiszpanii.

Przejdź do: wszystkie nowe oferty sprzedaży | oferty deweloperskie | jak kupić nieruchomość w Hiszpanii