Wakacje w Hiszpanii a zakup nieruchomości
30.05.2019

NA WAKACJE DO HISZPANII

Wakacje w Hiszpanii to dobry pretekst na obejrzenie kilku nieruchomości. Choć okres wakacji dla agencji nieruchomości nie należy do najlepszych w całym roku, warto lipiec, czerwiec czy sierpień wykorzystać na obejrzenie z nami paru ofert nieruchomości. Podczas Waszego pobytu na Costa del Sol może warto jeden dzień poświecić na przejrzenie z nami kilku ofert mieszkań, domów lub willi z naszej oferty.

wakacje hiszpania

A może podoba Wam się apartament w którym aktualnie się znajdujecie na wakacjach lub który wynajęliście na wakacje w Hiszpanii? Jesteście ciekawi ile kosztuje ten apartament? Jakie są koszty jego utrzymania? Ile można zarobić na jego wynajmie na wakacje lub na wynajmie długoterminowym?

Zobacz ile można zarobić na wynajmie w Hiszpanii

CIEKAWSKI CZY KUPUJĄCY

Choć czas wakacji w Hiszpanii, agencje nieruchomości, głównie odwiedzają osoby ciekawskie raczej, niż prawdziwi inwestorzy i osoby zdecydowane na zakup. Warto się z nami skontaktować.
Ale jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nieruchomościami zagranicznymi warto wykorzystać wakacje w Hiszpanii i zbadać hiszpański rynek nieruchomości. A z pewnością przychodzi Wam do głowy podczas leżenia na plaży czy przy hotelowym basenie. Że dobrze byłoby zostać w Hiszpanii na dłużej i kupić sobie tutaj dom, apartament czy mieszkanie blisko plaży.

Zobacz ile kosztuje utrzymanie nieruchomości w Hiszpanii

ZADZWOŃ Z HOTELU

Jeżeli będziecie na Costa del Sol w tym roku podczas wakacji serdecznie Was zapraszamy do naszego biura, albo do wykonania telefonu do naszej agencji. Wystarczy że podacie nam informacje w jakim hotelu jesteście na Costa del Sol. Nie ważne, czy to będzie Torremolinos, Fuengirola, Benalmadena, Malaga czy Marbella.
Umówimy się wtedy z Wami na oglądanie nieruchomości w wygodnej dla Was porze.

A w międzyczasie przejdź do oglądania nieruchomości z naszej oferty z Costa del Sol.