Hiszpanie nie odróżniają Polaków od Ruskich
10.01.2024

Hiszpanie nie odróżniają Polaków od Ruskich. Nie wspominając  …Polaków od Ukraińców …
Musicie pamiętać tylko o jednej rzeczy podczas podejmowanie decyzji o kupowaniu nieruchomości w Hiszpanii i przyjazdu do Hiszpanii.
Zastanów się dwa razy czy tam chcesz ulokować swoje pieniądze i tam spędzać czas?

Generalnie Hiszpanie nie odróżniają Polaków od Ruskich i zawsze dla nich będziecie Ruskimi w Hiszpanii. Smutne to, ale prawdziwe.
Dla nich wschodnia Europa to jedno, nie za bardzo odróżniają kraje w tamtym regionie. A jak jeszcze dodatkowo jesteś podobny do Ruskiego (bo np. masz okrągłą głowę z paroma włosami lub wąskie usta, jak to panie z Polski) to będziesz Ruskim w Hiszpanii …. zawsze.

Dla Hiszpanów będziecie zawsze Ruskimi

Nawet jak wybuchła wojna na Ukrainie to się to nie zmieniło. Więc pamiętajcie, jak decydujecie się na zakup nieruchomości w Hiszpanii i macie słowiańskie rysy twarzy lub wyglądacie jak ludzie ze wschodu, to dla Hiszpanów będziecie zawsze Ruskimi. A najciekawsze jest to że dla nich Rosja jest ważna, wielka, a Polska nie liczy się w ogóle. Oni patrzą na mapę, jeżeli patrzą, a na mapie jest duża Rosja i to wszystko.
Ruscy zawsze byli witani z otwartymi rękami w Hiszpanii, tak było zawsze odkąd sięgam pamięcią. A Ruscy w Hiszpanii czują się jak ryby w wodzie. POlacy to drugorzędna kategoria, jakiś kraik na wschodzie Europy.

Biedni Polacy w Hiszpanii

Jeszcze pamiętam czasy w Hiszpanii, gdzie na pytanie co wiesz na temat Polski, odpowiadali że jest „muy frio” czyli że jest bardzo zimno. i że są niedżwiedzie polarne u nas. I to w zasadzie wszystko co wiedzieli na temat Polski.
Na tym kończyła się ich wiedza o Polsce.
Ważne żebyście mieli to w głowie przed podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości w Hiszpanii. W tym południowym kraju na rubieżach Europy, zawsze będziecie ludźmi ze wschodu i zawsze będziecie z biedniejszego kraju niż Hiszpania. Bo oni doskonale wiedzą, iż Hiszpania jest bogatsza od Polski.
A Polska to „zadupie” Europy.