Sprzedaż

SPRZEDAJ NIERUCHOMOŚĆ NA COSTA DEL SOL

Więc zdecydowałeś się na sprzedaż nieruchomości w Marbella lub w najbliższych okolicach Costa del Sol w Andaluzji. Jeżeli podejmiesz decyzję o sprzedaży swojej nieruchomości w Hiszpanii wystawimy ją natychmiast do sprzedaży. Spróbujemy ją dla Ciebie sprzedać bez zwłoki.

Nie tylko będzie ona w naszej aktualnej ofercie sprzedaży z Costa del Sol. Lecz twój „listing” także zostanie rozesłany do wszystkich agencji nieruchomości z którymi współpracuję i z którymi mam kontakty biznesowe od lat. Od Malagi po Gibraltar. Agencje nieruchomości w Marbella, Estepona i Nueva Andalucia. Biura nieruchomości w Elviria, Las Chapas i wielu innych lokalizacjach wybrzeża Costa del Sol.

Na Costa del Sol w Andaluzji działa mnóstwo międzynarodowych agencji nieruchomości. Istnieją biura nieruchomości: angielskie, niemieckie, rosyjskie, holenderskie, szwedzkie, francuskie, belgijskie i również polskie agencje nieruchomości. My jesteśmy jedną z nich.

Tutaj znajdziesz najnowsze oferty sprzedaży oferty sprzedaży nieruchomości na Costa del Sol

BĘDĘ TWOIM REPREZENTANTEM

Home Marbella będzie Cię reprezentować w całym procesie sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. To bardzo ważne, aby Twoja oferta sprzedaży, jak najszybciej dotarła do największej ilości agencji nieruchomości na Costa del Sol i do zainteresowanych klientów inwestycją w Andaluzji.

Zwiększamy w ten sposób prawdopodobieństwo szybszej sprzedaży Twojej hiszpańskiej nieruchomości. Na Costa del Sol działa dobrych kilka tysięcy biur nieruchomości i agentów nieruchomości. To ważne aby dotrzeć do wielu z nich z naszą ofertą sprzedaży. Zobacz proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii

klucze do domu w Hiszpanii w Andaluzji

Nieruchomości Andaluzja Hiszpania Twoje klucze do domu

Trzeba też mieć na uwadze dość istotny fakt. Niektóre biura nieruchomości na Costa del Sol po dodaniu Twojej oferty do bazy nieruchomości na sprzedaż, często „porzucają” sprzedającego. Gdy oddasz mi swój dom lub apartament na sprzedaż. Bądź pewien iż Twoją nieruchomość w najbliższych tygodniach zobaczy mnóstwo potencjalnych kupujących i inwestorów.

Costa del Sol to bardzo dynamiczny rynek nieruchomości, praktycznie o każdej porze roku zawiera się tutaj dużo transakcji kupna i sprzedaży. Okolice Marbella, Estepona czy Nueva Andalucia odwiedza mnóstwo kupujących. Osób poszukujących nieruchomości w Hiszpanii, dobrych inwestycji w okolicy Malaga, czyli Twoich potencjalnych klientów.

Dopiero myślisz o zakupie domu w Andaluzji? Zobacz jak kupić nieruchomość w Hiszpanii na Costa del Sol.

Jeżeli pragniesz sprzedać swój dom, pozbyć się inwestycji w Andaluzji i wrócić do Polski lub szukasz „czegoś większego” i w innej lokalizacji na Costa del Sol, czas oczekiwania na sprzedaż możemy wykorzystać na poszukiwanie kolejnej nieruchomości dla Ciebie.

MOJE SERWISY W ZAKRESIE SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W MARBELLA

 • wstępna konsultacja z Tobą w celu zebrania ważnych informacji dotyczących nieruchomości którą zamierzasz sprzedać
 • oględziny nieruchomości: wstępna wycena, wykonanie zdjęć domu lub mieszkania
 • doradztwo w zakresie szybkiej sprzedaży Twojej posiadłości
 • otwieranie i pokazywanie Twojej nieruchomości klientom
 • informacja zwrotna dla Ciebie na temat Twojej nieruchomości po obejrzeniu posesji przez potencjalnych kupujących
 • ograniczenie oglądających tzw. „oglądających turystów” poprzez wstępną selekcję potencjalnych nabywców
 • negocjacja najlepszej ceny sprzedaży dla Ciebie i warunków sprzedaży nieruchomości

Kiedy będziesz gotowy na sprzedaż, zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz poniżej.
Jestem tutaj żeby Ci pomóc! Poczytaj więcej o nas.  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Administratorem danych osobowych jest: HOME MARBELLA


  slajd1
  KUPUJESZ LUB SPRZEDAJESZ?
  Skontaktuj się ze mną. Spełnij swoje marzenia i odkryj co Andaluzja i Marbella ma do zaoferowania z ekskluzywnego rynku nieruchomości. Dom, willa lub apartament z widokiem na morze. Dobre, solidne inwestycje na Costa del Sol.
  slajd1
  KUPUJESZ LUB SPRZEDAJESZ?
  Skontaktuj się ze mną. Spełnij swoje marzenia i odkryj co Andaluzja i Marbella ma do zaoferowania z ekskluzywnego rynku nieruchomości. Dom, willa lub apartament z widokiem na morze. Dobre, solidne inwestycje na Costa del Sol.

  previous arrow
  next arrow