O nas

POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI HOME MARBELLA

Polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii na Costa del Sol w Andaluzji. Polska agencja pośrednictwa w nieruchomościach Home Marbella w Hiszpanii zaprasza Was do Andaluzji. W końcu trafiliście w odpowiednie miejsce, jeżeli szukacie najlepszych nieruchomości na zakup na wybrzeżu Costa del Sol.

Kilka słów o nas. W Hiszpanii mieszkam od 1999r. Wierzyć albo nie, ale w 2019 minęło równe 20 lat. To mnóstwo czasu, ale Hiszpania to jeden z najwspanialszych krajów do życia na świecie.
 Tym więcej podróżuję po różnych krajach świata, tym bardziej jestem o tym przekonany. Hiszpania  i Andaluzja to doskonały wybór na osiedlenie się w pięknym kraju. Na dobrą  inwestycję kapitału za granicą i na przeprowadzkę tutaj na stałe. A Andaluzja i Costa del Sol jest najlepsza na zamieszkanie w Hiszpanii. Zobacz dlaczego wybrać Costa del Sol na zakup nieruchomości w Hiszpanii.

MIESZKAĆ W ANDALUZJI

Hiszpańska Andaluzja to fascynujący i piękny region Hiszpanii pod każdym, dosłownie, względem. Dlatego tak warto tutaj zamieszkać lub zainwestować w dom wakacyjny nad Morzem Śródziemnym. Warto kupić tutaj nieruchomość i spędzać na Costa del Sol jak najwięcej czasu w ciągu roku. Nie tylko przyjeżdżać tutaj na wakacje letnie. Choć i od tego warto zacząć przygodę z inwestowaniem w Hiszpanii. Lepiej wtedy poznamy tę część Hiszpanii

Obserwuję jak z biegiem lat, coraz więcej osób z Polski (i nie tylko) zakochuje się w tutejszym regionie. W jego ciepłym klimacie, w andaluzyjskiej kuchni i hiszpańskim stylu życia. To po prostu ogromny przywilej mieszkać w Marbella na Costa del Sol. Chodzić tutaj na plażę, do dobrych restauracji, na świetne śniadania w knajpach z widokiem na morze. Czy włóczyć się późnym wieczorem po nocnych knajpach w Marbella lub w Maladze.
Nie tylko Marbella, bo inne lokalizacje na Costa del Sol też są dobre na osiedlenie się i zamieszkanie w Hiszpanii. Oraz na kupno tutaj nieruchomości, bez względu na budżet jaki zamierzasz przeznaczyć na inwestycję w Hiszpanii.

Ale przede wszystkim, warto tutaj zainwestować w dom lub mieszkanie i jestem tutaj aby pomóc Tobie w najlepszej inwestycji na Costa del Sol w Andaluzji.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Od czego zaczniemy poszukiwanie wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii?
Na naszym pierwszym spotkaniu omówimy czego oczekujesz od Costa del Sol. Co chciałbyś osiągnąć kupując dom lub mieszkanie tutaj.
Postaram się pokazać Tobie nie tylko nieruchomości w ofercie, ale także pokazać tutejszy styl życia.
Pokazać co Andaluzja, Costa del Sol i Marbella ma do zaoferowania najlepszego. Nie tylko na rynku nieruchomości.
Ale chce pokazać Wam tutejszy styl życia i jak można mieszkać i być szczęśliwym w Andaluzji. A jest co pokazywać.

Polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii

Home Marbella polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii

DYSKRECJA I PRYWATNOŚĆ

W dzisiejszych czasach błyskawicznego przepływu informacji, zachowanie dyskrecji i poszanowanie Waszej prywatności stawiam na pierwszym miejscu. To niezwykle ważna dla nas część naszej pracy i obsługi klientów zainteresowanych zakupem luksusowej nieruchomości na Costa del Sol.

Część moich klientów bardzo pragnie zachować 100% anonimowość i to w moich serwisach z pewnością znajdziesz. 
Natomiast część kupujących pragnie pochwalić się przed całym światem że kupiła nieruchomość na Costa del Sol w Hiszpanii.
Znacie to powiedzenie? Co wydarzyło się w Vegas ….. zostaje w Vegas … Niech tak zostanie.

GODZINY PRACY

W praktyce pokazuję nieruchomości od 10.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku. Także w soboty. Jednak mam świadomość tego iż pokonujecie ponad 3.500 km z Polski na Costa del Sol. Czas w Hiszpanii trzeba wykorzystać do maksimum i zobaczyć jak najwięcej domów i apartamentów w Waszym budżecie.


Staram się zawsze dostosować do moich klientów i często oglądamy nieruchomości również w sobotę i niedzielę.
Wszystko zaczyna się od naszego spotkania na miejscu w Marbella i omówienia naszego planu działania na najbliższe dni.    WYŚLIJ ZAPYTANIE

    Administratorem danych osobowych jest: HOME MARBELLA