Nieruchomości w Andaluzji

TYPY NIERUCHOMOŚCI W ANDALUZJI

Ta sekcja naszej strony internetowej o nieruchomościach w Hiszpanii poświęcona jest opisom różnych typów nieruchomości jakie można spotkać w Andaluzji, w południowej Hiszpanii. Na pewno trafisz na nie podczas poszukiwania wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii. To informacje użyteczne dla osób zainteresowanych zakupem specjalistycznej nieruchomości w Andaluzji na Costa del Sol.

Tutaj znajdziecie aktualne informacje i linki do organizacji, oraz instytucji wyspecjalizowanych w tego typu nieruchomościach w Hiszpanii.
Informacje szczególnie przydatne dla deweloperów poszukujących ziemi na inwestycje w Hiszpanii lub działek pod budowę domów i osiedli mieszkaniowych w Hiszpanii.

Przejdź do wszystkich ofert nieruchomości z Costa del Sol z Home Marbella – polskiej agencji w Andaluzji na Costa del Sol.

ANDALUZJA NIERUCHOMOŚCI

ANDALUZJA NIERUCHOMOŚCI PRZY POLACH GOLFOWYCH TO DOBRA INWESTYCJA W HISZPANII

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W ANDALUZJI

Firmy wyspecjalizowane w sprzedaży nieruchomości na polach golfowych, nieruchomości komercyjnych i firm wyspecjalizowanych w sprzedaży ziemi pod budowę i działek pod budowę domów w Hiszpanii. Nie tylko na wybrzeżu Costa del Sol w Hiszpanii, ale także w innych częściach Hiszpanii i Andaluzji. Jak wybrzeże Costa Tropical i Costa de la Luz w Andaluzji. Tego typu nieruchomości zwykle są dostępne dla firm inwestorskich, dla deweloperów, a także dla inwestorów w “time share” w Hiszpanii.
Warto poznać te informacje jeżeli zamierzasz zainwestować w Andaluzji.

Nieruchomości komercyjne

Nieruchomości do wykorzystania do działalności gospodarczej w Hiszpanii. Jak biura i sklepy, restauracje, lokale handlowe i powierzchnie sklepowe do rozpoczęcia własnego biznesu w Hiszpanii. W tej sekcji są nieruchomości komercyjne w Hiszpanii. Zakup nieruchomości w Hiszpanii pod rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Domy jaskiniowe

W południowej Hiszpanii znajduje się tysiące domów, zwane przez ich mieszkańców “dziurami w ścianie”. Ale to też jest rodzaj nieruchomości, którymi interesują się obcokrajowcy w Hiszpanii i osoby pragnące zamieszkać w Andaluzji na stałe. Te domy mają sporo do zaoferowania i nie są takie jak wydaje nam się na pierwszy rzut oka.

Ziemia i działki budowlane

Wielu deweloperów poszukuje działek i ziemi z możliwością zabudowy. Prawo hiszpańskie dotyczące gruntów jest dość restrykcyjne w tym względzie, a w przeszłości na tym polu dochodziło do ogromnych nadużyć w tej materii, oraz skandali korupcyjnych na skalę krajową.
Informacje związane z nowymi projektami budowlanymi w Andaluzji i informacje jak znaleźć informacje na temat sprzedaży działek budowlanych w Hiszpanii pod zabudowę.

Własność częściowa czyli “time share”

Ta bardzo popularna forma zakupu nieruchomości głównie w Stanach Zjednoczonych jest także dostępna w Hiszpanii. Choć czuje się że lata świetności ma już za sobą. To opcja dla tych co nie stać na samodzielny zakup nieruchomości w wysokim budżecie, na który nigdy nie byłoby nas stać. Zobacz jak prezentuje się time share w Hiszpanii.

Nieruchomości “golfowe”

To jeden z rozdziałów sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii, a szczególnie na Costa del Sol który doświadczył niesłychanego wzrostu na przestrzeni ostatnich kilku lat. Dom, apartament lub willa przy polach golfowych Andaluzji. Costa del Sol posiada ponad 60 pól golfowych do wyboru – jest z czego wybierać. A zakup apartamentu od dewelopera przy polu golfowym to dobra opcja inwestycyjna.

Nieruchomości inwestycyjne

Tego typu nieruchomości używane są raczej jako instrument finansowy niż zakup dla własnego użytku willi lub domu na Costa del Sol. Są to wszelkiego rodzaju nieruchomości typu powierzchnie handlowe, sklepy, restauracje, bary, hale magazynowe. Lokale z przeznaczeniem na wynajem, hale targowe, warsztaty samochodowe  itp.

Nieruchomości deweloperskie

Wielu inwestorów preferuje zakupić nieruchomość “off plan” czyli od dewelopera w stanie budowy lub kupić przysłowiową dziurę ziemi, co teraz bardzo często się dzieje w Hiszpanii. Taki zakup oferuje sporo plusów dla kupującego. Nowe “urbanizaciones” w Hiszpanii rosną jak grzyby po deszczu.
Zobacz oferty deweloperskie na Costa del Sol w Hiszpanii.

Domy mobilne

Dla wielu zakup nieruchomości w Hiszpanii pozostaje odległym marzeniem i marzeniem “ściętej głowy” ze względu na bardzo wysokie ceny nieruchomości w Hiszpanii. Ale istnieje jedna opcja stania się posiadaczem domu w Hiszpanii. A mianowicie: zakup karawanu albo domku mobilnego. Z angielskiego to Mobile Home albo Park Home. Tego typu parki karawanowe są dostępne w Hiszpanii.

Property managment

W Hiszpanii jest mnóstwo firm które oferują “property managment” serwis podczas budowy nieruchomości. Także po jej zakupie. Inwestycja w nieruchomość w Hiszpanii zwykle pociąga za sobą poszukiwanie odpowiedniej firmy która zajmie się opieką naszej nieruchomości w Hiszpanii podczas naszej nieobecności.

Domy starców

To nieruchomości specjalnie wybudowane dla osób “trzeciego wieku” w Hiszpanii. A w Hiszpanii to piękna nazwa “Tercera edad“. Z roku na rok przybywa tego typu instytucji i wszelkiego rodzaju firm i agencji które zajmują się tą tematyką. A w każdym mieście w Hiszpanii jest dom starców i tego typu nieruchomości zawsze stanowią zapotrzebowanie dla starzejącej się populacji. A Hiszpania to kraj z największym odsetkiem starych ludzi w Europie i na świecie.

Drewniane domy

Zakup lub postawienie drewnianego domu w Hiszpanii to też opcja na posiadanie nieruchomości w Hiszpanii. Wystarczy kupić działkę w Andaluzji i postawić sobie dom z bali lub drewniana willę w nowej technologii drewnianej. W Andaluzji z roku na rok przybywa drewnianych domów. Są firmy wyspecjalizowane w budowie domów drewnianych w Hiszpanii.

INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI W ANDALUZJI

Andaluzja i południowa Hiszpania oferują naprawdę wspaniałe okazje i warunki do dobrej inwestycji w nieruchomości za granicą. Będziesz mile zaskoczony ile można zrobić i jak można zainwestować w Andaluzji. Będziesz też zaskoczony wysoką jakością nieruchomości dostępnych w Hiszpanii.
Szczególnie tych wybudowanych w ostatnich latach. Z certyfikatami energetycznymi, ze ścianami z odpowiednią izolacją akustyczną i domów w nowej, ekologicznej technologii.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na miejscu w Hiszpanii.

Mapa Costa del Sol