Lokalizacje

HISZPANIA COSTA DEL SOL NIERUCHOMOŚCI NAJLEPSZE LOKALIZACJE

Najlepsze lokalizacje na zakup nieruchomości w Hiszpanii na wybrzeżu Costa del Sol w Andaluzji.
Poniżej prezentujemy Wam 12 najbardziej prestiżowych, najbardziej znanych i pożądanych lokalizacji do inwestycji i zakupu nieruchomości na Costa del Sol. To nasza subiektywna lista najlepszych miejsc do zakupu nieruchomości w Hiszpanii.

Nie koniecznie musisz się z nią zgadzać. Wszystko także zależy od Twojego budżetu jaki zamierzasz przeznaczyć na zakup nieruchomości w Hiszpanii. Oraz preferencji co do typu inwestycji jakiej chcesz dokonać na południu Hiszpanii. Zobacz dlaczego wybrać Costa del Sol na zakup mieszkania lub willi w Hiszpanii.
Czy chcesz zamieszkać w Hiszpanii w nieruchomości przy morzu, z widokiem na morze. Czy raczej wolisz dom na wsi w Andaluzji z dala od zgiełku plaży i z dala od turystów. A może chcesz widoki na pole golfowe.

COSTA DEL GOLF

Costa del Golf, jak zwą niektórzy Costa del Sol, to kilkadziesiąt kilometrów wybrzeża na południe i na wschód od Malagi. Mnóstwo kilometrów i godziny jeżdżenia samochodem, jeżeli nie wiesz gdzie szukać nieruchomości.
Warto poznać najlepsze lokalizacje do inwestycji w tej części Hiszpanii. I warto mieć choć trochę sprecyzowaną lokalizację dla której chcesz poświecić czas na poszukiwanie wymarzonego domu lub apartamentu w Hiszpanii.

HOME MARBELLA – LOKALIZACJE COSTA DEL SOL

Jeżeli nie wiesz gdzie szukać, polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii Home Marbella pomoże Ci i doradzi gdzie najlepiej się mieszka na stałe na Costa del Sol.
Gdzie najlepiej spędza się wakacje w Andaluzji. A gdzie najlepiej się wynajmują nieruchomości. Lub gdzie uzyskasz najwyższy zwrot z inwestycji w nieruchomości od dewelopera w Hiszpanii. Chcesz kupić pod wynajem? Zdaj się na nas.

TOP 12 LOKALIZACJI NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII

Według nas poniższe 12 miejscowości – lokalizacji i urbanizacji, to najlepsze miejsce na zakup nieruchomości w Hiszpanii. Ale nie tylko. To doskonałe miejsca na przeprowadzkę do Hiszpanii i osiedlenie się tutaj na stałe. A są to: Marbella i okolice, Estepona, Elviria po obydwu stronach N’340, Cale de Mijas, gdzie znajdziesz tańsze oferty nieruchomości z Costa del Sol. Okolice pola golfowego La Quinta i sąsiadujące urbanizacje i osiedla.

OD NUEVA ANDALUCIA PO LA ZAGALETA

Nueva Andalucia i okolice portu Puerto Banus, choć nie każdego będzie tutaj stać na zakup willi lub domu. San Pedro de Alcantara i Guadalmina. Zarówno Guadalmina Baja jak i Guadalmina Alta jest dobra na zakup. Dalej jest Los Monteros, zarówno lokalizacje przy plaży jak i w wysokiej części, gdzie nieruchomości są tańsze, a widoki na morze przepiękne.
I na końcu znajduje się cały obszar Wschodniej Marbelli z Las Chapas, Cabopino, oraz Marbella Golden Mile, oraz Estepona z obszarem New Golden Mile.

Na samej górze listy znajduje się Banahavis gdzie „ukrywają się” najbardziej ekskluzywne oferty nieruchomości i gdzie mieszkają Ci, którzy mają najwięcej zer na koncie bankowym. Nie tylko w Hiszpanii, ale i na świecie. La Zagaleta, El Madronal i sąsiednie okolice, to najdroższe rezydencje i nieruchomości w Hiszpanii.
Ale np. w Benahavis Pueblo i okolicach znajdują się też skromniejsze nieruchomości i można tam znaleźć ładną willę w cenie poniżej 1 mln euro.

ZDAJ SIĘ NA NASZE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Jesteśmy od lat na miejscu. 20 lat w Hiszpanii robi swoje. Znamy każdy kamień i piędź ziemi w południowej Andaluzji. Także nie tylko zapoznamy Cię z ofertami nieruchomości w Twoim budżecie, ale także doradzimy gdzie najlepiej zainwestować i w co zainwestować w Costa del Sol. Powiemy Ci gdzie najlepiej się mieszka na Costa del Sol.
Lokalizacje Costa del Sol? Zdaj się na Home Marbella.

17 LOKALIZACJI