Październik to dobry miesiąc na zakup mieszkania w Hiszpanii
17.10.2019

Obecny miesiąc to wręcz idealny okres na przyjazd do Hiszpanii i „rozejrzenie” się za wymarzoną nieruchomością w Andaluzji. Bądź w innej części Hiszpanii, jeżeli uważacie iż Andaluzja jest nie dla Was.
Z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na zakup mieszkania w Hiszpanii lub domu w Hiszpanii. A miesiąc październik to idealne temperatury, mniejszy tłok na plażach i na ulicach południa Hiszpanii.

Zachęcamy Was do kontaktu z homemarbella.pl . W tym okresie i umówienie się z nami na oglądanie nowych ofert sprzedaży nieruchomości. Bądź to z rynku wtórnego, bądź też ofert deweloperskich.

Mapa Costa del Sol Hiszpania

Mapa Costa del Sol Hiszpania

Wybór ofert sprzedaży na Costa del Sol

A jest w czym wybierać. W Andaluzji i na Costa del Sol buduje się w tej chwili mnóstwo. Nie wszystkie oferty deweloperskie jesteśmy w stanie na bieżąco „wrzucać” na stronę. Więc zachęcam Was do wykonania telefonu do mnie lub napisania maila na info@homemarbella.pl

Przygotuję wtedy do Was indywidualna ofertę z aktualnymi ofertami w Waszym budżecie na inwestycję w Andaluzji i na Costa del Sol. A jeżeli jesteście na miejscu w Maladze, Marbella, w Esteponie lub innej części Andaluzji, po prostu zadzwońcie. Mieszkania w Hiszpanii czekają na Was.